Sesja rodzinna Kórnik - plener na polu

Sesja rodzinna Kórnik

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam Cię na wspaniałą sesję rodzinną w miejscowości Kórnik i okolicach! Już od lat zajmuję się fotografią uliczną, portretową oraz tworzeniem nietuzinkowych sesji rodzinnych. Dzięki mojemu doświadczeniu i kreatywności wykonam dla Ciebie i Twojej rodziny piękne niepowtarzalne zdjęcia. Niezależnie od Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, lasu czy pięknych jezior okolic Kórnika – mam wiele różnych, artystycznych pomysłów i inspiracji.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja noworodkowa - tata trzyma dziecko, a mama przytula się do jego rameinia
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Fotografią zajmuję się z pasją, a uwielbiam tworzyć piękne pamiątki rodzinne i indywidualne portrety, które oddają wszystko to, co najcenniejsze. Na co dzień wykonuję sesje w Kórniku i innych miejscowościach powiatu poznańskiego, takich jak: Środa Wielkopolska, Puszczkowo, Mosina, Swarzędz, Luboń. Śmiało mogę wykonać także sesje rodzinne na terenie całej Polski oraz w sąsiednich regionach. Gotowa jestem, by wybrać się w podróż po całej Polsce i dzielić się swoją pasją z każdym.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl