Sesja rodzinna Pleszew - plener na polu

Sesja rodzinna Pleszew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj na mojej stronie! Jestem Marie Filonenko, pasjonowana fotografka i tworzę piękne sesje rodzinne w miejscowości Pleszew i jej okolicach. Dzięki mojej pracy rodziny mogą długo i sentymentalnie wracać do tych pięknych momentów. Staram się robić zdjęcia poruszające, słodkie i przepełnione miłością. Zgrabnie wyrażają one wszystkie emocje i wartości, jakie składają się na waszą piękną rodzinę. Czekam na twój kontakt, aby stworzyć wspaniałą sesję, która zostanie z wami na zawsze.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna małych bliźniaczek w plenerze na kocu
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka Marie Filonenko głównie działam na terenie powiatu Pleszew oraz innych okolicznych miejscowości takich jak Chocz, Dobrzyca, Raszków, Jarocin i Stawiszyn. Realizuję tutaj sesje rodzinne, ale również chętnie podróżuję, aby wykonywać sesje zdjęciowe na terenie całej Polski lub poza jej granicami.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl