Sesja rodzinna Pogorzela - plener na polu

Sesja rodzinna Pogorzela

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie, fotografka zajmująca się wykonywaniem niezapomnianych sesji rodzinnych. Z przyjemnością odwiedzę Twoje okolice, aby udokumentować jak najlepiej wasze wspólne chwile! Z pewnością wspólne sesje fotograficzne będą wspaniałym wspomnieniem na długie lata! Czekam na twój kontakt, w celu omówienia szczegółów sesji i moich usług. Wybierz mnie i uwiecznij niezapomniane chwile swojego życia! Sprawdź ofertę i skontaktuj się ze mną. Zapewniam Ci, że nie pożałujesz.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
  • Sesja noworodkowa - portret z główką leżącego dziecka w rękach ojca
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka mam przyjemność wykonywać sesje rodzinne w naszych okolicach, a mianowicie na terenie miejscowości Pogorzela oraz wszystkich sąsiadujących z powiatu gostyńskiego, takich jak Borek Wielkopolski, Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Gostyń, Jaraczewo. Jednak nie ograniczam się tylko do tego miejsca, dlatego też wykonuję sesje również w innych miejscowościach w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Jestem gotowa do podróży w poszukiwaniu nowych pięknych scenerii oraz inspiracji, aby zapewnić Wam zdjęcia pełne magii.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl