Sesja rodzinna Borek Wielkopolski - plener na polu

Sesja rodzinna Borek Wielkopolski

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cieszę się, że trafiłeś do mojej strony! Zajmuję się fotografią i moją specjalizacją są sesje rodzinne. Robię je w Borek Wielkopolski i okolicach, oferując doskonałą jakość zdjęć w wyjątkowej atmosferze. Mam wieloletnie doświadczenie i oferuję troskliwą i profesjonalną opiekę, aby moje sesje były niezapomnianą pamiątką. Zadbam, abyście poczuli się swobodnie i dołożyłam wszelkich starań, aby otrzymać kilka wyjątkowych zdjęć. Jestem wyjątkową osobą, dlatego szczerze zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
  • Sesja rodzinna rodzeństwa - dwóch dziewczynek
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Uwielbiam wykonywać sesje rodzinne w pięknym, polskim dworku lub w terenie, które można znaleźć w okolicach Borek Wielkopolski, Jaraczewa, Pogorzeli, Dolsku, Gostynia, a także innych otaczających je miejscowościach. Jestem również otwarta na sesje w innych regionach, które zapraszają mnie do podróży. Staram się bardzo dokładnie wykonywać moją pracę i dostarczać Wam profesjonalne zdjęcia. Czas fotografii to dla mnie droga, dzięki której mogę tworzyć i szukać piękna, a także móc uchwycić \ i przechować macierzyństwo, sprzeczności, relacje i uczucia rodziny. Wszystkie sesje odbywają się w bezpieczny sposób i wykonuję je z sercem.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl