Sesja ciążowa Pogorzela - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Pogorzela

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam do skorzystania z usług fotografii ciążowej! Przygotuję dla Ciebie piękne zdjęcia i uwiecznię Twoją przygodę z macierzyństwem. Fotografowie w okolicach Pogorzeli mogą wykonać dla Ciebie doskonałe sesje ciążowe. Kiedyś będziesz wspominać te wspaniałe wspomnienia i emocje. Jestem Marie Filonenko - profesjonalna fotografka z pasją do rejestrowania piękna historii każdej ciąży i mamą małych dzieci. Doświadczenie i pasja pozwala mi robić rzeczy, których nie podejmą inne fotografki. Uczynię to, co wyjątkowe, szczególne i wyjątkowe.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Marie Filonenko to fotografka specjalizująca się w fotografii ciążowej. Właśnie dlatego wybierają ją kobiety w ciąży z całej Polski. Wszystkie sesje ciążowe Marie Filonenko wykonuje głównie na terenie miejscowości Pogorzela i powiatu gostyńskiego obejmującym miejscowości takie jak Borek Wielkopolski, Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Gostyń oraz Jaraczewo. Marie jest również gotowa do podróży i wykonywania sesji ciążowych na terenie całej Polski oraz innych regionów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl