Sesja rodzinna Żerków - plener na polu

Sesja rodzinna Żerków

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam Was do skorzystania z usługi jaką jest sesja rodzinna w regionie Żerkowa! Doskonałym wyborem, jeśli chcecie uchwycić piękne momenty rodzinnej radości na zdjęciach, jestem ja – Marie Filonenko – profesjonalna fotografka, z dużym doświadczeniem w fotografii ślubnej i rodzinnej. Zapewniam Wam wyjątkowe chwile w otoczeniu natury, plenerów i urokliwych miejsc z okolic Żerkowa. Moje zdjęcia to dowód autentyczności, spontaniczności i naturalności. Zajmę się całą organizacją, by Wasza sesja rodzinna okazała się doskonałym wspomnieniem.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
  • Sesja rodzinna pięciu dzieci wraz z mamą w parku
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jestem wdzięczna, że tutaj jestem i wykonuję swoją pracę jako fotografka. W szczególności uwielbiam robić sesje rodzinne na terenie miejscowości Żerków oraz innych miejscowości, które obejmuje powiat jarociński, w tym Jarocin, Pyzdry, Miłosław, Jaraczewo i Książ Wielkopolski. Poza tym jestem gotowa wyjechać w inne rejony i działać jako freelancerka, a nawet przyjeżdżać do innych regionów Polski. Mogę zaoferować szeroki wybór usług wyjazdowych, poczynając od sesji ślubnych, po sesje rodzinne, dziecięce i portretowe.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl