Sesja chrztu Krotoszyn - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Krotoszyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i jestem fotografką, która wykonuje wyjątkowe sesje chrztu w Krotoszynie i jego okolicach. Zdjęcia robione są z sercem i za każdym razem powstają tam piękne, indywidualne opowieści o tym ważnym dniu. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało szykowne i piękne zdjęcia z chrztu, skontaktuj się ze mną - będzie mi niezmiernie miło współpracować! Z pełną namiętnością i miłością tworzę jedyne, niepowtarzalne sesje chrztu, które będą pamiątką na lata! Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojej strony internetowej w celu zapoznania się z moją ofertą.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
  • Sesja chrztu - mama trzyma dziewczynkę ze smoczkiem w ustach
  • Sesja chrztu - bukiet kwiatów
  • Sesja chrztu - rodzic wyciąga rękę po niemowlę leżęce na kanapie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka Marie Filonenko w szczególności specjalizuje się w sesjach chrztu. Głównie działam na terenie Krotoszyna oraz innych miejscowości, które obejmuje powiat krotoszyński oraz sąsiednie miejscowości takie jak: Zduny, Sulmierzyce, Koźmin Wielkopolski, Kobylin oraz Jutrosin. Co więcej, jestem gotowa do podróży w inne regiony – wykonuję sesje w całej Polsce. Zatem jeśli poszukujesz profesjonalnej fotografki na twoją uroczystość, a jej lokalizacja to nieproblem, nie czekaj i skontaktuj się z Marie Filonenko.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotograf chrztu uwielbiam uchwycić chwilę, w której dziecko przyjmuje Słowo Boże w wyjątkowy sposób. Jako doświadczony fotograf, dzięki wieloletniemu doświadczeniu mam dużo inwencji, aby uchwycić najcudowniejsze momenty tej świętej uroczystości. Moim priorytetem jest tworzenie reportażu pełnego emocji, a moje umiejętności pozwalają mi dostrzec wszelkie subtelne szczegóły, tworząc przy tym piękne kadry. W okolicy mam do dyspozycji piękne kościoły takie jak: Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli i Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła, z których każdy oferuje niezapomniane widoki do uwiecznienia.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela, Parafia pod wezwaniem św.Erazma i Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl