Sesja ciążowa Pleszew - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Pleszew

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, fotografką, która realizuje sesje ciążowe w okolicach Pleszewa. Wasze wspomnienia są dla mnie tak cenne, dlatego chętnie uwiecznię je w pięknych fotografiach. Poczujcie wyjątkowość okazji i zaufajcie mojemu profesjonalizmowi! Jeśli marzycie o fotografiach tworzonych z magią w oddechu, to dobrze trafiliście! Gwarantuję, że sesje ciążowe, które dla Was wykonam będą niezapomnianym doświadczeniem. Efekty mojej pracy to wyjątkowe, niepowtarzalne obrazy! Moje usługi na pewno wyróżnią się na tle tradycyjnych sesji ciążowych i pozwolą ta niezwykłą chwilę uwiecznić na zawsze.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Marie Filonenko wykonuje profesjonalne sesje ciążowe wokół Pleszewa, wliczając w to Chocz, Dobrzyca, Raszków, Jarocin, Stawiszyn oraz inne miejscowości w kręgu powiatu pleszewskiego. Poza tym ma doświadczenie w wykonywaniu sesji ciążowych w całej Polsce i jest szczególnie zainteresowana wykonywaniem jej na terenie innych regionów Polski. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, Marie jest gotowa do udziału w sesjach fotograficznych na całym świecie.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl