Sesja artystyczna Jaraczewo - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Jaraczewo

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką, która w specjalny sposób wyraża siebie i swoje widzenie świata poprzez obrazy. Rajskie okolice Jaraczewa są dla mnie idealnym miejscem do wykonywania artystycznych sesji zdjęciowych i chętnie się z Wami podzielę swoimi zdjęciami. Moja oferta łączy w sobie sztukę fotografii i relaks – zdjęcia wykonam w kolorach, które są najbardziej widoczne na zdjęciach: żywe i jasne. Jeśli jesteś zainteresowany zapoznaniem się z moimi usługami, zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci stworzyć piękne wspomnienie.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka Marie Filonenko głównie koncentruję się na wykonywaniu sesji artystycznych w powiecie jarocińskim i sąsiadujących miejscowościach takich jak Jaraczewo, Borek Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Jarocin, Dolsk czy też Pogorzela. Niemniej jednak, nie ograniczam się jedynie do tych okolic i jestem gotowa do wykonywania swojej pracy w całej Polsce - jeśli leży wam to na sercu, to z chęcią pojadę w inny region! Obrane zdjęcia zawsze staram się tworzyć zgodnie ze specyfiką miejsca i potyczką z przyrodą - dzięki temu są one wyjątkowe i tchnące otuchą.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl