Sesja rodzinna Krajenka - plener na polu

Sesja rodzinna Krajenka

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko - fotografka z pasją do tworzenia wyjątkowych sesji rodzinnych. Uwielbiam wyzwalać w ludziach naturalne emocje w trakcie wykonywanych ujęć. Gwarantuję Wam niezapomniane chwile dzięki zatrzymaniu ulotnych momentów wyjątkowych relacji w Waszym życiu. Oferuję sesje rodzinne na Wielkopolsce, a szczególnie w okolicach Krajenki. Przyjedź do mnie i oddaj się magii fotografii. Pozwól, abym stworzyła dla Ciebie piękną pamiątkę w postaci wspólnych zdjęć rodzinnych.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
  • Sesja rodzinna - portret niemowlęcia z błękitnymi oczami
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka rodzinna, Marie Filonenko działa na terenie miejscowości Krajenka oraz innych miejscowościach powiatu złotowskiego, takich jak: Złotów, Wysoka, Łobżenica, Jastrowie i Piła. Marie jest również gotowa do dalszych podróży po całym kraju. Dzięki temu może wykonywać sesje zdjęciowe poza swoim domowym obszarem, jak również w innych regionach Polski.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl