Sesja artystyczna Zduny - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Zduny

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i jestem fotografką z Zdun i okolic. Serdecznie zapraszam na sesję artystyczną, której celem jest uwiecznienie pięknych chwil. Pracuję pełną pasji i radości tworząc niezapomniane przekazy, najpiękniejsze wspomnienia i opowieści. Dbam o każdy detal i staram się, aby każdy moment był wyjątkowy. Przyjdź i poznaj bliżej moje portfolio. Wybierz mnie i zaufaj mi! Skontaktuj się ze mną i wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako renomowana fotografka, Marie Filonenko oferuje swoje usługi na obszarze powiatu krotoszyńskiego, obejmującym Zduny, Krotoszyn, Sulmierzyce, Kobylin, Jutrosin oraz Koźmin Wielkopolski. Wszystkie sesje artystyczne wykonuje z talentem, dzięki czemu zawsze otrzymujesz wyjątkowe zdjęcia. Głęboko szanuję kulturę miejscowości, dokumentując piękne i unikalne formy natury i krajobrazu. Ponadto, Marie Filonenko oferuje wyjazdy w inne części kraju. Sesje wykonywane są najczęściej w obszarze Polski, ale Marie chętnie podróżuje do innych miejsc na życzenie swoich klientów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl