Sesja ciążowa Wyrzysk - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Wyrzysk

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, jestem Marie i jestem fotografką ciążową. Moja pasja to tworzenie pięknych chwil, które możecie zachować w albumie. Chcesz zapamiętać coś naprawdę wyjątkowego? Przyjdź do mnie na sesję ciążową i uwiecznij jeden z najbardziej magicznych momentów Twojego ciekawego życia! Serdecznie zapraszam Cię do Wyrzyska oraz lokalnych okolic, gdzie wykonuję tego typu usługi. Oferuję profesjonalne sesje ciążowe, tworzone z sercem i pasją. Dołożę wszelkich starań, aby zrealizować Twoje oczekiwania.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Marie Filonenko wykonuje sesje ciążowe na terenie miejscowości Wyrzysk oraz innych miejscowości, które są zlokalizowane w powiecie pilskim, takich jak: Łobżenica, Wysoka, Szamocin, Margonin, Krajenka. Chociaż aktywność głównie koncentruje się w tym rejonie, Marie jest również gotowa na podróże do innych regionów w całej Polsce. Marie może pomóc Ci złapać najważniejsze momenty z Twojej ciąży gdziekolwiek będziesz szczęśliwy, aby uczcić ten czas.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl