Sesja rodzinna Wyrzysk - plener na polu

Sesja rodzinna Wyrzysk

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Czas płynie szybko! Zachowaj dla siebie i swoich bliskich chwile piękne i szczęśliwe, a ja się tym zajmę. Jestem fotografką Marie Filonenko. Czaruję portretem, komponuję w kadrach niepowtarzalne emocje i towarzyszę wam w niezapomnianych sesjach rodzinnych. Oferta mojej pracy odwołuje się do piękna Wyciszy, a także okolic. Jeśli chcecie utrwalić piękne chwile swojej rodziny, zgłoś się do mnie.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna - mama z noworodkiem na tle białych kwiatów
  • Sesja noworodkowa - tata trzyma dziecko, a mama przytula się do jego rameinia
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Na początki jestem entuzjastycznie zaangażowana w tworzenie pięknej pamięci dla moich klientów i robię to za każdym razem z wielkim zaangażowaniem. Aktywnie wykonuję sesje rodzinne na terenie miejscowości Wyrzysk i połączonych z powiatem pilskim, m.in. Łobżenica, Wysoka, Szamocin, Margonin, Krajenka. Jednak nie jestem ograniczona do regionu wielkopolskiego. Gotowa jestem wykonać sesję rodzinną w innych regionach Polski. Dzięki wiarygodności i profesjonalnym podejściu do każdej sesji, marzy mi się tworzenie pięknych wspomnień zarówno w małych jak i dużych miejscowościach. Moim celem jest tworzenie ikon, które przetrwają przez pokolenia.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl