Sesja zdjęciowa dla par Złotów - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Złotów

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Zapraszam do skorzystania z mojej usługi sesji zdjęciowej dla par w okolicy Złotowa i jego okolicach! Jako fotografka, powierzanie mi tak ważnego wspomnienia Waszej miłości traktuję niezwykle poważnie i z pełnym zaangażowaniem tworzę wspólnie z Wami piękną sesję. W miłych okolicznościach stworzymy magiczny album, który pozwoli Wam odtworzyć Wasze chwile. Zatrzymamy te momenty na dłużej. Nie wahajcie się i skontaktujcie ze mną! Przygotuję dla Was ładny zestaw zdjęć, który wspólnie wybierzemy na pamiątkę Waszej miłości.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - zabawne ujęcie chłopaka obejmującego dziewczynę nad Wartą
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa dla par przed palmiarnią w słoneczny dzień
  • Sesja zdjęciowa dla par - splecione dłonie z pierścionkiem zaręczynowym
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna i portretowa, działam głównie na terenie powiatu złotowskiego, a moim głównym obszarem działania są miejscowości: Złotów, Krajenka, Jastrowie, Łobżenica, Wysoka i Okonek. Moim celem jest tworzyć piękne, naturalne i unikalne zdjęcia dla par i fotografować ludzi w ich wyjątkowych chwilach. Jestem również gotowa do podróży szukać interesujących lokalizacji i otoczeń, aby przyciągnąć najlepsze z możliwych zdjęć dla swoich klientów. Działam nie tylko w powiecie złotowskim, ale też w całej Polsce i na terenie międzynarodowym.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl