Sesja zdjęciowa dla par Dobrzyca - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Dobrzyca

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Nazywam się Marie i jestem fotografką! Zapraszam Was do skorzystania z mojej usługi wykonania sesji zdjęciowej dla par w okolicach Dobrzycy. W mojej ofercie znajdziecie fotografie, które będą odzwierciedleniem Waszej miłości i uczucia, jakie łączą Was jako parę. Jestem do usług. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania lub dotrę do Waszego miejsca.

Otwórz portfolio
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa dla par - dziewczyna i chłopak siedzą na ławce w parku wraz z psem
  • Sesja zdjęciowa dla par - portret kobiety z kwiatami
  • Sesja zdjęciowa pary obejmującej się na łące
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna i reporterka, Marie Filonenko oferuje sesje zdjęciowe dla par i rodzin na terenie miejscowości Dobrzyca i sąsiednich miejscowości takich jak: Koźmin Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Raszków, Chocz. Więcej lokalizacji, do których Marie jest gotowa podróżować, to całkowicie Polska, a być może także inne regiony. Udając się w miejsce, Marie pracuje z pasją, tworząc niesamowite obrazy i doświadczenia. Jestem również tam, gdzie moi klienci są gotowi i czują się komfortowo, stwarzając atmosferę wyjątkowych chwil i wspaniałych wspomnień.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl