Sesja artystyczna Nekla - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Nekla

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Jestem Marie Filonenko, pasjonująca się fotografią artystyczną. Zapraszam do odkrywania świata przez pryzmat mojej kreatywnej wizji fotograficznej. Wykonuję unikalne sesje artystyczne w okolicach Nekli i okolicznych miejscowościach. Stworzę dla Ciebie pamiątkę, którą będziecie wspominać z radością! Skontaktuj się ze mną, aby uzgodnić szczegóły. Nie mogę się doczekać, aby dzielić się z Tobą moją pasją fotografowania pięknych chwil.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka mam możliwość wykonywania sesji artystycznych w wielu cudownych lokalizacjach. Moim stałym miejscem wykonywania sesji jest miejscowość Nekla oraz inne miejscowości należące do powiatu wrzesińskiego, w tym Czerniejewo, Września, Kostrzyn, Pobiedziska i Środa Wielkopolska. Oczywiście nie ograniczam się jedynie do tych okolic, ponieważ z powodzeniem wykonuję sesje na terenie całej Polski, a nawet bardziej odległych regionów. Chociaż lokalne okolice mają swój specyficzny urok, cieszę się, że mogę zrealizować zdjęcia z innych rejonów naszego kraju.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl