Sesja artystyczna Miłosław - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Miłosław

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko, fotografka mieszkająca w okolicach Miłosławia i chciałabym zaprosić Cię do współpracy. Zajmuję się wykonywaniem artystycznych sesji fotograficznych. Moje umiejętności odzwierciedlają się na unikalnych zdjęciach, którymi możesz się dumnie pochwalić znajomym. Jeśli szukasz ujęć wywołujących emocje zachęcam do zapoznania się z moim portfolio. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i ustalimy szczegóły naszej współpracy.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna - portret kobiety w zbroi na tle lasu
  • Sesja artystyczna - portret młodej kobiety w kolorowym topie na fioletowym tle
  • Sesja artystyczna - autoportret w czerwonym oświetleniu z papugą
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Jako fotografka Marie Filonenko działam głównie na terenie Miłosławia i powiatu wrzesińskiego, a także jego sąsiednich miejscowości: Pyzdry, Września, Środa Wielkopolska, Żerków, Nekla. Wszelkiego rodzaju sesje artystyczne wywołujące chwile pełne wzruszenia wykonuję dla moich klientów z całej Polski. Moja oferta jest elastyczna i jestem gotowa pojechać do innych regionów, aby uwiecznić piękne chwile. Moja pasja to fotografia, a moim zadaniem jest wyrazić uczucia, chwile i emocje w nierzeczywisty sposób.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl