Sesja artystyczna Dolsk - portret kobiety całującej kwiat magnolii

Sesja artystyczna Dolsk

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką specjalizującą się w sesjach artystycznych. Jeśli szukasz niebanalnych zdjęć, które będą pełne pozytywnych emocji i będą świadczyły o Twojej unikalności i charakterze, to zapraszam Cię do zapoznania się z moimi usługami. Wykonuję sesje w miejscowości Dolsk oraz w okolicznych miejscowościach. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i staram się, aby efektem mojej pracy było spełnienie Twoich oczekiwań. Mogę pracować w studiu albo w naturze. Jeśli więc szukasz doświadczonej fotografki, która wykona Twoje sesje artystyczne, napisz do mnie i prześlij wiadomość.

Otwórz portfolio
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży ubranej w średniowieczną suknię i zbroję
  • Sesja artystyczna portret kobiety z podwójnym naświetlaniem i tłem z kwitnących magnolii
  • Sesja artystyczna - portret kobiety z małym bukietem fioletowych kwiatów
  • Sesja artystyczna kobiety w ciąży stojącej w ogrodzie pośród kwitnących drzew jabłoni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Czarno-biała sesja artystyczna pary całującej się w łóżku

Po pierwsze, w przeciwieństwie do wielu innych fotografów, skupiam się na inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na osobowości, emocjach i pasjach ludzi, a nie tylko na osiągnięciu idealnej sceny. Po drugie, moje sesje artystyczne nie mają ściśle określonej definicji i mogą obejmować dowolny temat lub klimat, który zechcesz. Po trzecie, jako fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia, ale również doradzam w kwestii stylizacji i inspiruję do tworzenia oryginalnych i unikalnych sesji. Wreszcie, mogę zorganizować całą stylizację.

Gdzie działam?
Sesja artystyczna - portret kobiety w stroju fantasy całującej wilka na tle lasu

Marie Filonenko wykonuje wyjątkowe sesje artystyczne dla swoich klientów na terenie miejscowości Dolsk i innych okolicznych miejscowości z powiatu śremskiego, takich jak: Śrem, Gostyń, Borek Wielkopolski, Książ Wielkopolski lub Jaraczewo. Jednakże Marie jest również gotowa do wyjazdu w inne regiony całej Polski, by wykonać piękne sesje dla Was. Możecie liczyć na profesjonalizm, indywidualne podejście, kreatywność i ciepło w jej pracy.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl