Sesja rodzinna Rawicz - plener na polu

Sesja rodzinna Rawicz

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem Marie Filonenko i profesjonalnie tworzę czarodziejskie historie w postaci wspaniałych sesji rodzinnych. W moim portfolio możesz oglądać wszystkie wcześniejsze sesje, które wykonałam głównie w regionie Rawicz i jego okolic. Chcę, żebyście mieli na tyle czasu, aby się zrelaksować i żebym mogła utrwalić Waszą radość oraz niezapomniana chwile. Jeśli chcielibyście zorganizować sesję rodzinną i uwiecznić na zawsze Wasze piękne chwile - skontaktujcie się ze mną! Po zachwycające zdjęcia zostaniecie wspomnieniami, które będziecie mogli oglądać przez całe życie.

Otwórz portfolio
  • Sesja rodzinna z rodzicami podrzucającymi dzieci wysoko w górę na polu
  • Sesja rodzinna z mamą i chłopcem w parku pod kwitnącym drzewem
  • Sesja rodzinna taty, który podnosi rozbawionego syna
  • Sesja rodzinna mamy w ciąży, taty oraz małego chłopca grającego na ukulele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Rodzinna sesja zdjęciowa mamy i córki na kontrastowym tle w studio

Po pierwsze, moja filozofia inkluzywnej fotografii skupia się na osobowości i emocjach człowieka, a nie tylko na perfekcyjnej scenerii i pozytywkach. Po drugie, jako mama z doświadczeniem, dobrze wiem jakie problemy mogą wystąpić podczas sesji z dziećmi i zawsze staram się dostosować do ich potrzeb. Po trzecie, nie tylko naciskam spust migawki, ale również doradzam i pomagam zorganizować całą sesję - od wyboru miejsca, przez dobór stroju, po kontakt z wizażystką. Wreszcie, zapewniam, że sesja będzie przyjemna i pełna emocji, a nie nudnym pozowaniem.

Gdzie działam?
Sesja rodzinna w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa rodzinnego, to dobrze trafiłeś! Jako fotografka rodzinna Marie Filonenko wykonuję sesje rodzinne w Rawiczu i innych miejscowościach, które są częścią powiatu rawickiego, takich jak Miejska Górka, Bojanowo, Poniec, Krobia i Jutrosin. Co więcej, jestem również gotowa na wyjazdy do innych części kraju, więc mogę być Twoim fotografem rodzinnym wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Zapraszam Cię do kontaktu, abyśmy mogli wspólnie wybrać odpowiednią sesję fotograficzną dla Ciebie i Twojej rodziny.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl