Sesja ciążowa Mosina - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Mosina

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej! Nazywam się Marie Filonenko i jestem fotografką. W swojej pracy tworzę piękne obrazy, niezapomniane chwile i długotrwałe wspomnienia. Oferuję zdjęcia z wyjątkowej sesji ciążowej w nowoczesnym stylu. Spenetruję okolice Mosiny oraz jej piękne plenery, abyś miała przepiękne, niepowtarzalne ujęcia. Z całego serca zachęcam Cię do skorzystania z moich usług, żeby wyjątkowe wydarzenie w Twoim życiu zamknąć w kadrach. Skontaktuj się za pomocą maila lub numeru telefonu i umów się ze mną na niezapomnianą sesję ciążową. Przygotuj się na piękną historię w barwach Twojego życia.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka ciąży, aktywnie działam na terenie miejscowości Mosina oraz innych miejscowościach w obrębie powiatu poznańskiego, takich jak Puszczykowo, Stęszew, Luboń, Czempiń i Kórnik. Jednak, generalnie wykonuję sesje w całej Polsce i jestem gotowa na podróżowanie do innych zakątków kraju. Moje fotografie są dla mnie przede wszystkim i sesje ciążowe pozwalają mi to udowodnić dla każdej mamy wyjątkowość tego wyjątkowego momemtu. Moją pracę cechuje profesjonalizm, ponieważ pragnę, aby każdy mój klient był zadowolony z finalnego efektu, a ja zawsze stawiam sobie za cel, żeby mógł tego doświadczyć.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl