Sesja ciążowa Opalenica - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Opalenica

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i oferuję wykonanie profesjonalnej sesji ciążowej w nadmorskiej scenerii Opalenicy i jej okolic. Uwieczniam naturalne piękno ciąży i budzę emocje. Chcę Ci zaproponować wspólne wyjście do cudownego świata porodu i wejście w rodzicielstwo. Motywem sesji ciążowej może być zarówno miejska scenografia, jak i cisza lasu. Wykonałam sesje ciążowe dla wielu mam, dbając o wyjątkowość każdej kobiety. Tu nie ma sytuacji bez perspektywy na piękne ujęcia. Zapraszam do poznania mojej oferty i skorzystania z moich usług.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - kobieta w średniowiecznej sukni i zbroi na tle kwitnącego drzewa
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
  • Sesja ciążowa - kobieta w granatowej sukni z bukietem kwiatów na tle egzotycznej roślinności
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka ciążowa prowadzę sesje przed porodem wraz z rodziną w miejscowości Opalenica oraz okolicach takich jak Buk, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Stęszew i Rakoniewice. Oprócz tego jestem również gotowa do podróży w inne województwa w całej Polsce w celu wykonania unikalnych sesji. Z przyjemnością pomogę Ci uchwycić magię oczekiwania na dziecko! Jeśli szukasz niezwykłych ujęć Twojej ciąży, gdziekolwiek jesteś - postaramy się wykonać dla Ciebie sesję w wyjątkowym miejscu! Współpracuję z rodzinami tworząc piękne, naturalne ujęcia, dzięki którym będziesz mógł ponownie wrócić do danego momentu.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl