Zdjęcia ślubne Krotoszyn - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Krotoszyn

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Witaj! Jestem Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Chciałabym Cię zaprosić do odkrycia miejsc magicznych i przepełnionych światłem, które mamy tu, w Wielkopolsce. Tęsknię za tą przyjemnością spędzania czasu na zdjęciach, dzięki którym wspomnienia stają się bezcenne. Czy może ty masz szczególne pragnienia fotografowania swojej ceremonii ślubnej? Nie czekaj dłużej i skontaktuj się ze mną. Zapewniam profesjonalną i wyjątkową usługę w Krotoszynie oraz przylegających okolicach.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w oddali na tle morza i zachodzącego słońca
  • Zdjęcia ślubne - para młoda obejmuje się i całuje w ogrodzie
  • Elegancka para młoda na sesji ślubnej w klasycznym wnętrzu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka ślubna Marie Filonenko wykonuję sesje w Krotoszynie oraz w okolicznych miejscowościach w powiecie krotoszyńskim, między innymi: Zduny, Sulmierzyce, Koźmin Wielkopolski, Kobylin, Jutrosin. Oferuje ona również usługi o zasięgu ogólnopolskim, zawsze gotowa do podróży na Twoją uroczystość zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Marie tworzy piękne i unikalne zdjęcia, które do końca życia pozostaną wspomnieniem.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Jako fotografka ślubna pasjonująca się reportażem w kościele, wkładam własne serce i duszę w rejestrowanie magii tego wyjątkowego dnia. Z pasją dążę do złapania najważniejszych emocji w doskonałych, kreatywnych kadrach. Znam piękno kościołów w mojej okolicy, takich jak Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli i Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Moje zdjęcia ślubne w kościele są pełne gracji, ekspresyjne i szczere - z energią zdobędę najbardziej wzruszające i oddające emocje momenty. By stworzyć udane zdjęcia ślubne w kościele, posiłkuję się kreatywnością, innowacyjnymi pomysłami i prawdziwym entuzjazmem.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny, a także Parafia pod wezwaniem Św. Jakuba Apostoła. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela, Parafia pod wezwaniem św.Erazma i Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Mój reportaż ślubny skupia się na wyrażaniu emocji w uroczych momentach weselnych. Moje podejście jest bardzo kreatywne i uważam, że radzę sobie dobrze ze złapaniem najważniejszych momentów. Stale czuję, że staram się w jak najlepszy sposób wyrazić szczegóły, dlatego spostrzegawczość i szybkość działania są kluczowe w mojej pracy. Jestem wytrwała, dzięki czemu mogę zrobić dłuższy plan zdjęciowy, efektywnie łącząc i tworząc ciekawe połączenia.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

Restauracja Iskra cechuje się atrakcyjną salą balową, a Hotel Pod Szyszkami może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Hotel-Restauracja Wawrzyniak to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Restauracja Impuls i Pod Szyszkami Hotel & Restauracja sala bankietowa. Poza tymi wcześniej wymienionymi Hotel Kosma, Dworek Czarny Sad - Sala Bankietowa i Restauracja i Hotel KARDAMON też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl