Sesja chrztu Szamocin - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Szamocin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Hej, jestem Marie Filonenko - fotografką zajmującą się wykonywaniem sesji chrztu. Specjalizuje się w wykonywaniu sesji w okolicach Szamocina, województwo Wielkopolskie. Wykonuję sesje, które pomogą uwiecznić to niezapomniane chwile i stworzyć niesamowite wspomnienia. Jeśli i Ty chcesz, aby Twoje sesje chrztu były wyjątkowe - skontaktuj się ze mną. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio i skorzystania z oferty.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - dziewczynka prowadzona przez mamę stawia pierwsze kroki
  • Sesja chrztu - rodzice trzymają chłopca na rękach w kościele
  • Sesja chrztu - gromnica i pamiątka
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka chrztu, Marie Filoneko wykonuje sesje w miejscowości Szamocin oraz innych okolicznych miejscowościach w obrębie powiatu chodzieskiego takich jak Margonin, Chodzież, Gołańcz, Wyrzysk i Wysoka. Marie jest gotowa także do wykonania sesji na terenie całej Polski i jest otwarta na współpracę z klientami z innych regionów. Chętnie zrealizuje dla Ciebie projekt, niezależnie od miejsca, w którym fotografia ma być wykonana.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jestem pasjonowaną fotografką chrzcin i pełną inicjatywy. Każda sesja jest wyjątkowa dla mnie, a moim celem jest uchwycenie pięknych emocji i ważnych momentów. Z moim wieloletnim doświadczeniem i technicznym Know-How mogę śmiało powiedzieć, że umiem sfotografować piękne chrzty. Moje miejscem św. Joachima przy ul. Sucharskiego 2 oraz miejscem Parafii św. Wojciecha przy ulicy Polnej 2. Idealne miejsca na zarejestrowanie tego wyjątkowego dnia. Mogę dostarczyć Państwu niezapomnianych zdjęć, koncentrując się nie tylko na pięknych obrazach, ale również na emocjonalnym wydźwięku każdej sesji chrztu.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem św.Wojciecha może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Świętego Floriana to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, a także Parafia pod wezwaniem Św. Wawrzyńca. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Marcina Bpiskupa, Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych i Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl