Sesja ciążowa Złotów - kobieta z brzuszkiem i jej mąż siedzą na kapapie wraz z małym synkiem

Sesja ciążowa Złotów

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć, nazywam się Marie Filonenko i jestem profesjonalną fotografką. Żyję i pracuję w Wielkopolsce, skupiając się na wykonywaniu sesji ciążowych w Złotowie oraz w okolicznych regionach. Dostarczam radości i uwieczniam dla was momenty. Moje sesje skupiają się na szczegółach, dobrych emocjach i promują silne więzi. Życzę wam wszystkim pięknych wspomnień i zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i szczegółami ceny, lub skontaktowania się ze mną. Gwarantuję fotografię na najwyższym poziomie, zaś same zdjęcia można będzie zachować na zawsze.

Otwórz portfolio
  • Sesja ciążowa - uśmiechnięta kobieta stojąca przy oknie
  • Sesja ciążowa - kobieta w historycznym stroju z rękoma złożonymi na brzuchu pośród kwiecących drzew
  • Sesja ciążowa - mąż trzymający na ramionach synka dotyka brzuszka kobiety
  • Sesja ciążowa - kobieta stojąca profilem z bukietem kwiatów
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja ciążowa - kobieta z ręką położoną na brzuszku i bukietem kwiatów

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na podkreśleniu piękna i indywidualności każdej kobiety, co jest szczególnie ważne podczas sesji ciążowej. Po drugie, jako matka dwójki dzieci, wiem jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie podczas takiego zdjęciowego doświadczenia. Po trzecie, nie tylko zapewnię piękne zdjęcia, ale również pomogę zorganizować całą sesję - od wyboru stroju, poprzez dobór scenografii, po kontakt z wizażystką.

Gdzie działam?
Sesja ciążowa w Wielkopolsce - kolorowe ulice miasta

Jako fotografka Marie Filonenko wykonuję sesje ciążowe na terenie Złotowa i okolic. Moje działania obejmują powiat złotowski oraz sąsiednie miejscowości znajdujące się w tej okolicy, takie jak Krajenka, Jastrowie, Łobżenica, Wysoka i Okonek. Jednakże, moja oferta obejmuje także całą Polskę - jestem gotowa podróżować w inne regiony Polski w celu wykonania wyjątkowych sesji dokumentujących okres ciąży. Z przyjemnością dojadę do każdego miejsca, by móc uwiecznić niezwykłe dni.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl