Zdjęcia ślubne Jarocin - para młoda całuje się podczas sesji plenerowej nad morzem w Poddąbiu

Zdjęcia ślubne Jarocin

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Mam na imię Marie i chciałabym Cię zaprosić do zapoznania się z moim portfolio. Organizuję przepiękne sesje ślubne w Jarocinie i w okolicznych miejscowościach. Staram się, aby fotografie, które tworzę służyły moim Parom Młodym jako piękna pamiątka na całe ich życie. Dla mnie ważniejsze od trendów jest wyjątkowe połączenie między Wami oraz z zachwycającymi krajobrazami, dzięki którym wszystkie emocje są jeszcze bardziej intensywne. Z chęcią odpowiem na Twoje pytania i dostosuję ofertę do Twoich potrzeb. Skontaktuj się ze mną, aby wyjątkowa sesja ślubna stała się Twoją rzeczywistością i trwałą pamiątką.

Otwórz portfolio
  • Zdjęcia ślubne - para całuje się na tle zachodzącego słońca nad jeziorem
  • Zdjęcia ślubne pary młodej z druhnami w przepięknych białych sukniach ślubnych
  • Zdjęcie ślubne pary młodej w rozświetlonym promieniami słońca lesie
  • Zdjęcie ślubne obrączek w pudełku na tle ogrodu
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Panna młoda przytula się do pana młodego nad morzem w Poddąbiu

Po pierwsze, moje podejście do fotografii skupia się na złapaniu emocjonalnych momentów, które podkreślają osobowość i piękno każdego. Po drugie, działam według filozofii inkluzywnej fotografii, która koncentruje się na pasjach, emocjach i dziełach. Po trzecie, moje sesje są inspirowane Tobą i odbywają się w luźnej atmosferze, z prostymi zadaniami i zero oceniania. Po czwarte, mam wrażliwość i refleks, które pozwalają mi wywołać emocje z każdego wydarzenia, a moja umowa zapewnia, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Gdzie działam?
Zdjęcia ślubne plenerowe w dworku szlacheckim Poznań Wielkopolska

Z przyjemnością podejmuję wyzwanie w najbardziej ekscytujących miejscach w całej Polsce! Najczęściej wykonuję sesje ślubne na terenie powiatu jarocińskiego, obejmującego obecnie Jarocin oraz okoliczne miejscowości takie jak Żerków, Dobrzyca, Jaraczewo, Koźmin Wielkopolski, czy Borek Wielkopolski. Oczywiście jestem gotowa na podróże do innych regionów Polski i z przyjemnością powitam każde wyzwanie! Każde miejsce ma swój urok i piękno do odkrycia.

Jak wyglądają moje zdjęcia ślubne w kościele?

Moje zdjęcia ślubne w kościele są pełne emocji i refleksji. Jako fotografka wykorzystuję swoje pełne zaangażowanie i inicjatywę, aby uchwycić każdy szczegół, dostrzegając ulotne momenty i tworząc ciekawe kadry. Piękne kościoły takie jak Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla i Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej są często miejscem wielu z moich ślubnych reportaży. Dzięki moim umiejętnościom fotograficznym, które doskonale ujawniam w tym rodzaju pracy, jestem w stanie tworzyć niezapomniane i nieodwracalne wspomnienia dla par, które są szczęśliwymi bohaterami moich zdjęć ślubnych.

Zdjęcie ślubne panny młodej w kościele na schodach

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Chrystusa Króla cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy, a także Parafia pod wezwaniem Świętego Marcina. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem św.Zygmunta, Parafia pod wezwaniem Św. Stanisława Biskupa i Parafia pod wezwaniem Św. Tekli też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Jak wygląda mój reportaż ślubny z wesela?

Jako fotografka ślubna mam do czynienia z interesującymi wydarzeniami i wspomnieniami, które mam uwiecznić na dziesiątki zdjęć. Moim obowiązkiem jest uchwycenie ulotnej chwili - to jest sztuka, jaką ja się zajmuję! Moja praca jest procesem artystycznym i dokumentowym w jednym, w którym kieruję się zdrowym zmysłem interpretacji, oryginalnie szukając nowych sposobów na przedstawienie weselnych opowieści. Wokół mnie znajdują się atrakcyjne sale weselne, takie jak W.Z.U Walcerek Karol Siąkowski, Dom Weselny Zielony Zakątek i Tsrezydent Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, które są bardzo pomocne przy tworzeniu interesujących i różnorodnych historii.

Zdjęcie ślubne pary młodej przed salą weselną nad morzem podczas zachodu słońca

Przykładowe sale weselne, w których wykonuję sesje

W.Z.U Walcerek Karol Siąkowski cechuje się atrakcyjną salą balową, a Dom Weselny Zielony Zakątek może się pochwalić obsługą na wysokim poziomie. Z kolei Tsrezydent Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innymi znanymi salami weselnymi są Hotel Jarota i Restauracja Pod Latarniami. Poza tymi wcześniej wymienionymi Ośrodek Wczasowy Pleśna Park, PPHU Hortulus Iwona Bigońska i Pod Szyszkami Hotel & Restauracja sala bankietowa też mogą się pochwalić dużą liczbą organizowanych wesel.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl