Sesja zdjęciowa dla par Jastrowie - para obejmuje się nad morzem i patrzy sobie głęboko w oczy

Sesja zdjęciowa dla par Jastrowie

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Cześć! Jestem fotografką Marie Filonenko i oferuję sesje zdjęciowe dla par w miejscowości Jastrowie i okolicach. Jeśli poszukujecie profesjonalnej usługi i chcecie uwiecznić najważniejsze wspólne chwile, to zachęcam do skontaktowania się ze mną. Zaoferuję Wam zarówno zdjęcia standardowe, jak i kreatywne. Moją pasją jest tworzenie zdjęć, które oddają uczucia oraz nastrój sesji. Udostępniam również dodatkowe usługi, takie jak mini album lub galeria na komputerze.

Otwórz portfolio
  • Sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w palmiarni
  • Sesja zdjęciowa pary obejmującej się na łące
  • Zmysłowa sesja zdjęciowa dla par - pocałunek w sypialni
  • Sesja zdjęciowa - para głaszcze psa na randce w kawiarni
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Para młoda całuje się przy zachodzie słońca nad morzem

Po pierwsze, sesje prowadzę w luźnej atmosferze, gdzie rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach i ograniczeniach, a także daję im proste zadania i czasami koryguję ustawienie i pozę, by wyglądali jak najlepiej. Po drugie, staram się poznać historię miłosną pary i znaleźć w niej temat, który pozwoli na stworzenie prawdziwej i unikalnej sesji zdjęciowej. Po trzecie, zależy mi na tym, by klienci byli sobą i nie ograniczali się do standardowych romantycznych klisz, dlatego też jestem otwarta na niekonwencjonalne pomysły i lokacje.

Gdzie działam?
Sesja zdjęciowa dla par przed dworkiem szlacheckim Poznań Wielkopolska

Jako fotografka jestem aktywna w regionie Jastrowia i powiatu złotowskiego, w tym takich miast jak Okonek, Złotów, Krajenka, Piła, Wysoka. Sesje zdjęciowe dla par są moją specjalnością i cieszę się, że mogę dzielić tę pasję z innymi. Oczywiście, bardzo lubię podróże i z chęcią zamierzam wykonywać sesje zdjęciowe dla par na terenie całej Polski.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl