Sesja chrztu Łobżenica - uśmiechnięci rodzice trzymają niemowlę na rękach w kościele

Sesja chrztu Łobżenica

Inkluzywna fotografia od
Marie Filonenko

Mam na imię Marie i jestem profesjonalną fotografką. Posiadam wieloletnie doświadczenie w artystycznym dokumentowaniu ważnych momentów w życiu. Wspaniale cieszę się z możliwości wykonania sesji chrztu w Łobżenicy i okolicach. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną, aby wspólnie stworzyć piękną, unikatową sesję. Jesteście ważną częścią tej wyjątkowej opowieści i chciałabym, abyście na długo mogli cieszyć się jej niezwykłymi ujęciami. Sprawcie, by wyjątkowa chwila stała się wspaniałym wspomnieniem! Moja praca to wyjątkowy prezent dla Was i Waszych najbliższych.

Otwórz portfolio
  • Sesja chrztu - niemowlę podnosi drewniany krążek ze swoim imieniem
  • Sesja chrztu - wnętrze kościoła ze świecą
  • Sesja chrztu - mama trzymająca niemowlę na rękach na tle kwitnącego krzewu
  • Sesja chrztu - ksiądz udziela chrztu chłopcu w kościele
O mnie
Marie Filonenko - Fotograf Ślubny Poznań

Cześć, mam na imię Marie Filonenko i jestem fotografką. Moja pasja do fotografii zaczęła się od fotoreportażu, który daje mi nie tylko adrenalinę, ale też pozwala na poznanie ludzi i ich historii. Zainspirowana tym doświadczeniem, dziś zajmuję się inkluzywną fotografią, która stawia na pierwszym miejscu osobowość i emocje. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcia ślubne, rodzinne czy artystyczne, staram się złapać momenty, w których jesteście w zgodzie ze sobą i w pełni swobodni. Dzięki ciekawym stylizacjom i plenerom, moje sesje są oryginalne i niepowtarzalne.

Dlaczego ja?
Sesja chrztu - niemowlę trzymające dłonie rodziców

Po pierwsze, specjalizuję się w fotografowaniu chrztów, co gwarantuje moje doświadczenie i wyczucie w tym rodzaju sesji. Po drugie, umiejętność uchwycenia emocji i tworzenia reportażu z wydarzenia to moja mocna strona, dzięki czemu zdjęcia będą nie tylko piękne, ale też pełne znaczenia. Po trzecie, gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm - pracuję z dwoma aparatami i znam zasady fotografowania w kościele.

Gdzie działam?
Sesja chrztu w kościele

Jako fotografka chrzcin wykonuję sesje na terenie miejscowości Łobżenica oraz innych miejscowościach, które obejmuje powiat pilski i sąsiadujących z nim: Wyrzysk, Wysoka, Krajenka, Złotów, Szamocin. Generalnie wykonuję sesje na terenie całej Polski i jestem gotowa na podróże w inne regiony. Prywatnie lubię też fotografować piękne miejsca, więc jeśli chcesz to możemy pojechać razem tam gdzie śnieg skrywa przepiękne pejzaże.

Jak wyglądają moje sesje chrztu?

Jako fotografka chrztu doskonale zdaję sobie sprawę, że ten dzień jest jednym z najważniejszych w życiu każdego dziecka. Staram się wykorzystywać swoje efektywne zarządzanie czasem i wiedzę w zakresie reportażu, aby uchwycić autentyczne, a jednocześnie piękne chwile. Bardzo lubię fotografować w kościołach takich jak Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy i Parafia pod wezwaniem Świętego Marcina Biskupa w okolicy. Dołożę wszelkich starań, aby dostrzec emocjonalne uczucia i tworzyć innowacyjne kadry podczas sesji chrztu. Ważne jest dla mnie, aby przekazać i odtworzyć w magiczny sposób te wspaniałe, magiczne momenty na całe życie.

Sesja zdjęciowa chrztu po kościele - mama w niebieskiej sukni z córką na tle pastelowej ściany

Przykładowe kościoły, w których wykonuję sesje

Parafia pod wezwaniem Świętej Trójcy cechuje się wyjątkowo pięknym ołtarzem, a Parafia pod wezwaniem Św. Marcina Bpiskupa może się pochwalić wspaniałymi witrażami. Z kolei Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych to częsty wybór dla okolicznych par ze względu na atrakcyjne położenie. Innym znanym kościołem jest Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także Parafia pod wezwaniem Św. Floriana. Poza już wymienionymi Parafia pod wezwaniem Św. Małgorzaty i Św. Walentego, Parafia pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny i Parafia pod wezwaniem św.Mikołaja też mogą się pochwalić dużą liczbą udzielanych ślubów i chrztów.

Czym różnię się od innych?

Moja fotografia to coś innego niż próba doścignięcia powszechnie obowiązującego kanonu piękna. Do diabła ze światem złożonym z idealnych klonów! Zamiast tego pragnę oddać kim jesteś i do czego aspirujesz, czerpiąc inspiracje ze sztuki reportażu. Pomogę Ci stworzyć koncepcję, doradzę jak ją wykonać i od siebie dorzucę szczyptę magii. Więcej…

Co to inkluzywna fotografia?

Inkluzywna fotografia to połączenie mojej ciekawości świata, empatii do drugiego człowieka i akceptacji odmienności w duchu body positivity. Innymi słowy to sposób realizacji sesji, w której skupiam się na osobowości, a powierzchowność stanowi jedynie jej odbicie. Efekt? Swobodna atmosfera, brak tabu i… fotografie, z których możemy być dumni. Więcej…

Weselezklasa.pl